Pani magister

KOOONIEC! Oficjalny koniec! Wczoraj zakończyłam swoją długą i ciężką edukacje! Dwa kierunki i w międzyczasie praca, to było nie lada wyzwanie, dziś jednak mogę oficjalnie powiedzieć, że jestem z siebie dumna i po cichu zastanawiam się nad kolejnym kierunkiem :P Teraz jednak zamierzam odpocząć i poświęcić więcej czasu na przyjemności, choćby takie jak prowadzenie bloga. Przez ostatni rok malejąca liczba wpisów była wynikiem właśnie ciągłej nauki, pisania prac, o czym nie raz wam wspominałam.. I powiem wam, że nie jest mi smutno. Przez całe studia żyłam z przeświadczeniem, że koniec 5go roku będzie okresem płaczu i depresji, jak się przekonałam jest wręcz odwrotnie- po 5 latach czuje ulgę, swobodę i radość! Brakuje może spania do 12 i chodzenia na imprezy na tygodniu, ale są za to inne korzyści chociażby finansowe w postaci wypłat :)
Podsumowując oba moje kierunki: geografię i gospodarkę przestrzenną mogę osobiście polecić ten pierwszy ze względu na studiowanie pełne wyjazdów i zajęć terenowych i oczywiście interesujących zajęć. Co do drugiego kierunku to nikomu osobiście nie polecam- nic z niego nie wyniosłam, nic po nim nie mam i nic po nim nie mogę robić tak naprawdę.. Wiele z was pytało mnie o gospodarkę przestrzenną, która w ostatnim czasie stała się jednym z najpopularniejszych kierunków, ja jednak uważam że to trochę marnowanie czasu.
Buziaki! :)
spodnie - sh
sweter- sh 
szalik- sh
buty- sh
torebka- wholesale
kurtka- reserved

14 komentarzy:

Beata Staniszewska pisze...

gratulacje :*

Kasia pisze...

Gratuluję wytrwałości i jej efektów :-)

Karolina pisze...

gratulacje! świetny zestaw :)

Ewa pisze...

gratuluje i zazdroszczę hehe :) ja obecnie jestem w trakcie sesji :)

asistylee pisze...

Kochana, gratulacje!!! Mnie za pół roku czeka obrona licencjata... strasznie się boję!

Andreea pisze...

Great blog!


http://kissthestarsblog.blogspot.ro/

Daria Stręk pisze...

gratuluję :)
PorcelainDesire

Eveline pisze...

śliczny szalik:)
pozdrawiam serdecznie :))
woman-with-class.blogspot.com

Wioletta Druć pisze...

Kochana gratuluję!
Wyglądasz pięknie! Świetny set <3
Pozdrawiam!

Roberta Ka pisze...

No to bardzo Ci kochana gratuluję! : ) Masz świetne spodnie, ostatnio właśnie rozglądałam się za takimi w trochę bojówkowatym stylu. Całość bardzo mi się podoba.
robertakaaa.blogspot.com

Natalie's Style by Natalia Grabarz pisze...

gratuluję tytułu oraz świetnej stylizacji!

angelika eM pisze...

fajnie wyglądasz ;)

Ola Czerner pisze...

Śliczny szalik! :)
http://diamontsfashion.blogspot.com/

http://anhangers.blogspot.com/ pisze...

Tyle fajnych ciuszków z SH że aż sama mam ochotę iść na małe zakupy! :) dopiero zaczynam, może zajrzysz do mnie?http://anhangers.blogspot.com/ :)