2014

2014- ten rok od 2009 był dla mnie zmorą, gdyż już wtedy wiedziałam że będzie on ostatnim rokiem studenckim zaczynającym zwykłe życie szarego, pracującego człowieka.. i stało się, najpierw obrona, rozpoczęcie stałej pracy, pisanie drugiej pracy magisterskiej i wieczny brak czasu na cokolwiek.. powoli wszystko się zmienia.. przekonanie w którym żyłam przez pięć lat, że  ostatni miesiąc studiów spędzę na.. płakaniu nie sprawdził się.. w ostatnim miesiącu marzyłam by już skończyć tą nieustanną naukę i zaprzątanie sobie głowy licznymi sprawami związanymi z uczelnią.. mam teraz pracę a jedyne na co mogę ponarzekać to brak możliwości shoppingu w second handach..
Aaaa tak z podsumowań modowych to patrząc na poniższe outfity to z moich obliczeń wynika że zaledwie 9 ubrań spośród wszystkich pochodzi z innego sklepu niż sh :) Da się- da się! Który zestaw najbardziej wam się podobał ? :)

4 komentarze:

stylpasja by Magda pisze...

wow! dużo inspiracji! ładnie !

Kasia pisze...

Moim faworytem jest stylizacja z różowym sweterkiem i zwiewną spódnicą. Pięknie, kobieco i z klasą! Ja póki co czas na polowania w secondhandach mam, ale jakoś nie odnajduję tam ostatnio tych "złotych strzałów" i skarbów.

Wioletta Druć pisze...

Nie potrafię wybrać najlepszej stylizacji, każda ma coś w sobie ;-)
Pozdrawiam!

Katja pisze...

Wszystkie zestawy są świetne :)