Happy birthday to me

12 październik 2015- dziś są moje urodziny i to nie byle jakie -25! Z tej okazji było naprawdę wyjątkowo- padał śnieg, co pierwszy raz w historii mojego życia miało miejsce tego dnia. W związku z tą okazją chciałabym się z wami podzielić moimi największymi przeżyciami z ostatniego roku ( nie martwcie się, nie ma ich dużo :P) no i oczywiście przypomnieć najlepsze według mnie stylizacje, które mogłyście zobaczyć na moim blogu. To trochę inny post niż zwykle i mam nadzieję, że nie zanudzi was, buziaki :)


Październik i lipiec 2014  to miesiące, które zjadły mi najwięcej nerwów w ciągu całego mojego życia- stres że nie zdążę napisać pracy i polegnę na obronie. Oczywiście jak w każdym przypadku obrony były zwykłą formalnością- dlatego oficjalnie można powiedzieć ze jestem Panią magister Geografii na specjalności meteorologia oraz Panią magister gospodarki przestrzennej
Zakończyłam edukacje i zastanawiałam się co dalej, dobrze wiedziałam co chce ale nie wiedziałam jak to osiągnąć.. po paru miesiącach nadarzyła się taka okazja, los postawił mi na mojej drodze- koleżankę (teraz wspólniczkę), z którą w sierpniu tego roku otworzyłyśmy własny Second Hand :)


A to kilka najbliższych mi osób, dziękuję wam :*
Iiii trochę prywaty z młodości xD

3 komentarze:

asistylee pisze...

Aaaa Kochana! Wszystkiego co najlepsze :* Gratulacje Pani magister! I oby jeszcze więcej sukcesów w twoim życiu :)

Rolety dzień i noc pisze...

Uwielbiam Twoje stylizacje!

kocie w istocie pisze...

gratulacje za magisterkę!